Penzion Katka

ubytovanie Harrachov
 

Penzion Katka / ubytovanie Harrachov

Penzion Harrachov Katka

Rodinný penzión Katka sa nachádza neďaleko centra mesta Harrachov v Krkonošiach.

Krkonoše Harrachov ubytovanie
Pension Katka v Harrachove ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 9 dvojposteľových izieb (manželská posteľ a možnosť 2 prísteliek) a 1 apartmán (2 oddelené miestnosti s manželskou posteľou) s plne vybavenou kuchynskou linkou.

Harrachov pension Katka vybavenie izieb
Každá z izieb penziónu Katka v Harrachove je vybavená TV + SAT, WC a sprchou. V celom penzióne majú hostia k dispozícii WI-FI pripojenie k internetu.

Ubytovanie v Harrachove pension Katka reštaurácia
Súčasťou penziónu Katka v Harrachove je reštaurácia s domácou kuchyňou. V cene sú zahrnuté raňajky.

Dovolenka na horách ubytovanie v Krkonošiach
Pension Katka Harrachov sa nachádza asi 100 metrov od kúpaliska a tenisových kurtov v časti Harrachova Zákoutí. V zimnom období sa tu nachádza detská škola lyžovania s malou zjazdovkou. Vlek na Čertovu horu je vzdialený 250 metrov od penziónu Katka. Harrachov je vyhľadávané rekreačné, športové a turistické centrum nielen v zime.

Harrachov je známe stredisko zimných športov v Krkonošiach. Svahy tunajších zjazdoviek dokonale uspokoja začiatočníkov aj skúsených lyžiarov - Skiareál Čertova hora, Rýžovište a "V Zákoutí". V samotnom Harrachove je k dispozícii niekoľko desiatok kilometrov zjazdoviek a bežeckých tratí a množstvo profesionálnych lyžiarskych a snowboardových škôl. Počas zimných mesiacov je v Harrachove tiež možnosť prechádzky na saniach ťahanými koňmi.

Krkonoše nielen v lete
V Harrachove je možné navštíviť - Ski múzeum, Múzeum skla, Banícke múzeum (otvorené len máj až október), lesnícka a poľovnícka expozícia v Harrachove Šindelka. Možnosť exkurzie do minipivovarov a Sklárne. Ozubnicová železničná dráha medzi Tanvaldom a Harrachovom bola vyhlásená ako národná technická pamiatka. Nenechajte si ujsť návštevu Mumlavského vodopádu, ku ktorému dôjdete pozdĺž rieky Mumlavy. Patrí k najvyhľadávanejším turistickým cieľom západnej časti Krkonôš. Harrachov to nie je len krásna príroda, turistika, lyžovanie, ale aj veľa zábavy.

Penzion Harrachov Katka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Harrachov Katka - hotel má reštauráciuPenzion Harrachov Katka - možnosť pripojenia na internetPenzion Harrachov Katka - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Harrachov Katka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Harrachov Katka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Harrachov Katka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Harrachov Katka - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: